top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Яскраві акценти

Слава Україні! Героям Слава!Віримо в ЗСУ та сили Тероборони! Разом до перемоги💪

"В даний час кухня, а разом з нею і вітальня, все більше пов'язані один з одним і спільно використовуються. Сьогодні кухня, не тільки є функціональною зоною для приготування їжі, а й перетворилася на неформальне та затишне приміщення для спілкування. Модель Motus, яка в собі об'єднує ці функції, виражає собою дві протилежності: з одного боку, тут ми можемо зустріти емоції, сакральні розмови, природність. З іншого боку – сюрприз: живі кольори, яскраві оздоблення, насичені кольорові варіації. Такий принцип проекту, що зі смаком створює елегантний і стриманий стиль, що дозволяє оптимально організувати простір з урахуванням індивідуальних особливостей".


З деяким стилем

М’який силует і суттєві лінії залишаються торговою маркою Motus, яка пропонується в ще ширшій і витонченій хроматичній гамі. Вона варіюється від глянцевих і матових лаків до привабливих матеріальних нюансів: одним словом, повністю адаптовані наряди відповідно до Ваших смаків.


Що стосується особливостей оновленої моделі, то можна відзначити фасади з отвором в пазу, унікальну інтерпретацію скляних вставок, геометрію фасонних ящиків і ексклюзивну обробку основ модулів і столів. Деталі, які не можна недооцінювати і які, безумовно, не можуть бути відсутні в будинку. Україна понад усе!


Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page