top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Ідеальна комора
Як організувати свою комору за допомогою кухонних органайзерів


Ви мрієте відкрити комору і знайти саме те, що ви шукаєте, не копаючись у морі пачок макаронів і банок з бобовими? З Scavolini це стає реальністю! У цій статті ми зібрали кілька ідей про те, як організувати комору розумно, ефективно і, чому б і ні, стильно. Дотримуйтесь порад, щоб ваша їжа завжди була в порядку!


Магія кухонних органайзерів

Коли мова заходить про бездоганну організацію комори, ми не можемо не помічати важливості шаф або кухонних меблів, спеціально розроблених для цієї мети, але цього недостатньо: Scavolini підносить організацію до справжнього стилю життя, інтегруючи знімні контейнери, полиці, придатні для спецій та інше. аксесуари безпосередньо у внутрішній конструкції меблів.

Уявіть собі, що ви можете миттєво схопити макарони або сіль, нічого не рухаючи: це магія кухонних органайзерів для вашої комори.

Банки: союзники ідеальної комори

Ще один секрет охайної комори - використання банок, вибирати виходячи з того, в чому зберігати: найбільш універсальні? Скляні банки: легко мити, придатні для будь-яких харчових продуктів, стійкі до вологи та екологічні. Насправді, ви коли-небудь думали, що завдяки контейнерам ви також можете зменшити упаковку?

Перед переміщенням борошна, цукру, крупи та макаронних виробів бажано очистити та продезінфікувати ємності, позначивши на них вміст і термін придатності. Це допомагає не тільки зберігати продукти свіжими довше, але й робить вашу комору візуально приємною та впізнаваною.

Що має бути в коморі, крім їжі

Після їжі ви зазвичай берете віник у руки, щоб зібрати крихти? Ви коли-небудь лягаєте спати, попередньо не відполірувавши плиту? Комора, а отже, і організована кухня потребує полиці або ящика, призначеного навіть для дрібної побутової техніки чи засобів для чищення, якими ви часто користуєтеся.

Бажаєте більше порад щодо усунення безладу та звільнення місця на робочих поверхнях? Відвідайте наш салон!


Звертайтеся!салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854Ми знаємо про меблі усе!


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page