top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Ідеї ​​для оформлення вітальні

Слава Україні! Героям Слава!Віримо в ЗСУ та сили Тероборони! Разом до перемоги💪


Поради щодо декорування


Прості і цікаві рішенням від Scavolini допоможуть облаштувати красиву та затишну вітальню. Наші композиції ідеально поєднують практичність і стиль. Меблі, обладнані стінки, полиці та багато інших аксесуарів створюють композиції, які підходять для різних просторів і стилів. Давайте разом знайдемо кілька ідей для вітальні!

Сучасне життя

Дивани-ліжка, висувні столики, консолі з подвійною функціональністю: сучасна вітальня потребує багатозадачних аксесуарів, здатних підтримувати сучасне життя. Scavolini пропонує модульну систему, яка дозволяє максимально використовувати рівномірну висоту, організовуючи відкриті елементи, спинки, системи закривання дверей на петлях, кошики, на свій смак. Крім того, така конструкція може виконувати роль роздільника між кухнею і вітальнею в тому випадку, якщо передбачається відкритий простір.


Вінтажний вигляд

Стримана, невимушена: вітальня в вінтажному стилі захоплює кожного, нагадуючи про далекі епохи та дім бабусі та дідуся: чи вам теж подобається її чарівність? Якщо ви любите ретро, ​​ви не можете не показати порцеляновий чайний сервіз у вітрині.


Як щодо вітальні Exclusiva? Унікальна гра чергування між відкритими та без ручок відкритими настінними елементами в матовому бежевому лаку та настінними елементами з хромованою ручкою зі шкіри Ebony.Романтична душа

Щоб надати вітальні нотку тепла і жіночності, обов’язковими є: оксамитові крісла, відтінки землі, квіткові деталі. Якщо ви шукаєте предмет меблів, де також можна розмістити телевізор, наша пропозиція – це вітальня Motus з підвісними основами та стільницею, покритою матовим лаком, у поєднанні зі стінками Iron Grey та баром для аксесуарів Sign.

Для ще більш розслаблюючого набору ви завжди можете обрати більш приглушені кольори, вибравши, наприклад, основу з матовим лаком Visone. Україна понад усе!


Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎


8 переглядів0 коментарів

留言


bottom of page