top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

3 моделі індустріальної кухніЗосередьтеся на кухнях в індустріальному стилі Diesel Social Kitchen, Diesel Open Workshop і Diesel Get Together


Ви вирішили обставити свій будинок в індустріальному стилі? У нас є не одна, а 3 лофтові моделі кухонь, виготовлені спеціально для вас. Ми говоримо про Diesel Get Together, Diesel Open Workshop і Diesel Social Kitchen, колекції, створені в результаті співпраці між Scavolini і брендом Diesel Living і, отже, вираження найкращого Made in Italy. Але що відрізняє одну кухню від іншої? Дізнайтеся в наступних рядках! Diesel Social Kitchen

Diesel Social Kitchen кухня стає середовищем, де задоволення від приготування природно поєднується із задоволенням від спілкування з друзями, які затишно розмістилися у вітальні.

Усе обертається навколо острова, справжньої точки опори соціальності, яку обслуговують окремо стоячі аксесуари, такі як контейнери та візки, а також просторі відкриті відділення та вінтажні вітрини: найкраща емблема міського дизайну. Доступні матеріали та оздоблення дозволяють створити атмосферу минулого: зістарена сталь, оброблена деревина та скло з прямокутною текстурою відтворюють ретро-настрій, доповнюючи ідеальну старовинну промислову кухню.
Diesel Open Workshop

Ви любите класичні лінії, але віддаєте перевагу більш сучасному стилю? Модель Diesel Open Workshop - знакова, інноваційна і динамічна. Завдяки базовим елементам Diesel Social Kitchen, ми ввели в асортимент багато нових ефектів і відтінків, які інтерпретують індустріальний світ з більш сучасним підходом. Але не тільки.Загалом кухня виділяється особливою увагою до деталей, які можна знайти, наприклад, у профілях ручок, інтегрованих у двері, в ніжках і в кутових елементах.
Diesel Get Together

Окрім впізнаваного стилю, ви хочете, щоб ваша кухня була ще й кольоровою? Колекція Diesel Get Together завдяки кольорам і матеріалам, щоб облаштувати затишну житлову зону в ім’я лофту та домашнього комфорту. Ця кухня, по суті, являє собою стилістичну еволюцію бестселера Diesel Social Kitchen, від якого вона успадкувала концепцію, розвиваючи її в більш сучасному ключі.

Разом із новими типами ручок, врізними та перемичними, серед інновацій, представлених моделлю, ми виділяємо елементи Misfits у пофарбованих металевих скрині, містку та візку (які ви можете побачити на фотографіях), справжні значки дизайну.
Звертайтеся!салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854Ми знаємо про меблі усе!


11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

תגובות


bottom of page