top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Open space кухня вітальня: де розмістити стіл?Ви облаштовуєте open space? Переваги цього рішення зрозумілі, єдине питання де розмістити стіл? Давайте подивимося, де його поставити!


Біля вікна

Коли ви проектуєте відкриту кухню-вітальню зі столом, ви повинні спочатку розглянути свої звички: чи любите ви приймати гостей ? Ви працюєте вдома і потребуєте гарного місця для відеодзвінків? В обох випадках ідеальне розташування столу – біля вікна або скляної стіни, щоб куточок для розмови/навчання був світлим і просторим, сприяючи розмові з одного боку та зосередженості – з іншого.


Слідкуйте за тим, щоб стіл був віддалений приблизно на 80 см від стін, враховуючи також розмір стільців, щоб полегшити прохід

Біля дивана або в центрі

Ви і ваша родина любите дивитися старі фільми по телевізору під час обіду? Розташування столу поруч із диваном або позаду нього разом із зручними кріслами на кухні/вітальні хороша ідея, завдяки цьому Ви зможете насолоджуватися великим екраном, уникаючи необхідності вставати та мінятися місцями.
Якщо ж навпаки, ви з друзями та родиною, віддаєте перевагу проживати момент зі стравами, приготованими з любов’ю, і уникати будь-яких відволікань - вам стане в нагоді стіл, розташований у центрі кімнати, який буде сяяти власним світлом, щоб візуально розділити два середовища.
Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv


вул. Городоцька 174


+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!

11 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page