top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

SCAVOLINI - Найкращі в Італії – чемпіони з обслуговування

Найкраще в Італії – чемпіони з обслуговування 2023 року

Знак «Nr.1 Service» знову підтверджено за високий рівень допомоги італійським клієнтам у секторі кухніНімецький інститут якості та фінансів щороку проводить опитування про рівень послуг, які пропонують італійські компанії кінцевим клієнтам, і вп’яте поспіль вони знову нагородили нас печаткою «Nr. 1 – Kitchen Assistance» за високий рівень допомоги, визнаний Scavolini зразком, залученим до дослідження.


У дев’ятому дослідженні взяли участь 312 956 італійських споживачів, яких попросили висловити свою думку щодо ступеня задоволеності та якості послуг, які пропонують широкий спектр компаній, що працюють у 190 різних секторах економіки.


З результатом 81,6% — на 8,9 балів більше порівняно з 2022 роком і значно вище поточного середнього показника в 64,2% — Scavolini перевершує категорію «Допомога на кухні», підтверджуючи, що вона займає перше місце в рейтингу обслуговування клієнтів.

Ми віримо, що задоволені споживачі є справжнім активом компанії. Тому позитивна думка тих, хто обирає нас, є найкращим результатом, який ми можемо отримати

13 переглядів0 коментарів

Комментарии


bottom of page