top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Scavolini представляє характерну кухню

Дизайн і стиль

Насолода від суворої естетики


Характер - це взірець елегантності. Завдяки своїй привабливості він пропонує основні лінії, які поєднують вишуканість і функціональність. Дизайнерське бюро Vuesse досягає високого естетичного рівня з цією новою моделлю, в якій краса, клас і дизайн об’єднуються, щоб розширити простір, присвячений кухні та вітальні.

Одночасне впровадження п’яти нових теплих шпонованих покриттів (Arena Ash Scav906, Ash Mocha Scav907, Cotton Ash Scav908, Ash Ivory Scav909, Ash Ash Scav910) дозволяє цій надзвичайно модній моделі відкинутися до традиційного класичного стилю.


Рамочні фасади представляють стилістичний код Carattere, елемент, який об’єднує баланс класичних пропорцій і чистоту сучасних форм. Створивши тенденцію абсолютного мінімалізму, елегантність сьогодні ототожнюється у витонченому балансі між минулим і майбутнім. Фасади Carattere, типова особливість класичних меблів, відповідають сучасному смаку та вдало вписуються у вишукане середовище та відповідають формальності, характерній для сучасних меблів.


Характерне освітлення є ще одним цікавим та інноваційним елементом, який втілюється в дизайн кухні, щоб створювати витончені чергування світла та тіні, які створюють конкретні зони самої кухні.

Незалежно від того якого типу є світильники, роль освітлення є центральною у сприйнятті кухонного простору, а також у емоціях. з яким він взаємодіє разом з самим простором.

Абсолютна новинка для Carattere, магнітна спинка зі світлового скла "Orizzonte", доступна виключно в матовому покритті Prestige White з профілем яскравого алюмінію або матово-білого кольору.


Магнітна спинка OrizzonteСталева витяжка Carattere нагадує форми та матеріали традиційних витяжок, але її оновили до максимальних розмірів для важливих зон приготування їжі. Доступний тільки на стіні.

Витяжка "Function" представляє елегантність лінійних і сучасних форм моделі Carattere. Прості форми, ідеальні для будь-якого середовища та стилю. Доступні як для монтажу на стіну так і на острів у подвійному білому та сталевому виконанні, обидва з прозорими скляними торцями.Хочеш якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 +38-063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе!

5 переглядів0 коментарів

Bình luận


bottom of page