top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Sliver - перша витяжка, яка розроблена спеціально для індукційних плит.Більше ніяких дратівливих крапель під час приготування

Galvamet розробив Sliver, першу витяжку, розроблену спеціально для індукційних плит.


Якщо однією з переваг індукційної варильної панелі є те, що вона не нагріває навколишнє повітря, то недоліком є ​​утворення вологи, коли випари від приготування їжі піднімаються вгору та зустрічаються з холодними поверхнями витяжки, конденсуючись у дратівливі краплі води, які можуть падати назад на плиту.
Розумне рішення

Щоб подолати проблему утворення конденсату, компанія Galvamet запатентувала функціональну та інтелектуальну систему для своєї витяжки Sliver, за допомогою якої відразу після ввімкнення зовнішні поверхні витяжки нагріваються та доводяться до температури, щоб уникнути утворення конденсату.Вологе повітря всмоктується та проходить через холодні поверхні всередині витяжки, де виділяє конденсат, який збирається у внутрішньому піддоні. Електронні датчики, які постійно контролюють рівень води, заблокують двигун витяжки, сигналізуючи про його стан спеціальним попереджувальним світлодіодом, коли він досягне максимального рівня. Після цього резервуар потрібно спорожнити: просто натисніть важіль і підставте ємність під зливний клапан.
Суворі випробування в лабораторіях Galvamet, включаючи критичне випробування з чотирма каструлями на відстані 50 см від індукційної варильної панелі, засвідчили правильне функціонування антиконденсатної витяжки Sliver: після більш ніж години роботи жодної краплі не було!

Звертайтеся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 +380632415854 Ми знаємо про меблі усе!


9 переглядів0 коментарів
bottom of page