Матеріали фасадів

Biomalta

Це інноваційний та екологічний матеріал, досі маловідомий у світі меблів. Являє собою суміш синтетичних інертних полімерів у водянистій емульсії, які на 40% походять з сертифікованого повторно переробленої сировини.

Матеріал Biomalta володіє собливостями, що роблять його надзвичайно придатним для кухонного простору: по-перше, це дихаючий матеріал (непроникний для води, але не для повітря, що забезпечує ідеальну вентиляцію), по-друге, морозостійкий (його характеристики не змінюються від стрибків температури) та вогнетривкий (не боїться відкритого вогню).

Поверхні із матеріалу Biomalta антистатичні (що запобігає осіданню пилу) і дозволяє скоротити час на прибирання, яке проходить легко та швидко.

Аксесуари та техніка для вбудовування

Аксесуари для

висувних шухляд

Фабрика пропонує різноманітні аксесуари для зручного розміщення приборів для приготування та приймання їжі. Серед них органайзери для столових приборів, вставки, для зберігання посуду, та розділювачі, які дозволяють поділити шухляду на різноманітні функціональні зони.

Також вражає велика кількість матеріалів, з яких виготовлені органайзери. Починаючи з  пластикових, закінчуючи металевими та дерев'яними.

Стільниці

Gres

Керамограніт - ідеальний матеріал для сучасних кухонь, що надає їм урбаністичний та індустріальний вигляд. Це керамічний матеріал запечений при температурі 1150-1250°C і охолоджений до кімнатної температури. Така технологія забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень, води та теплових навантажень. Даний матеріал не деформується і має виключно міцну поверхню, яка є дуже стійкою до подряпин, виключно безпечна, приємна на дотик та дуже легко чиститься!

Завдяки цим властивостям керамограніт ідеально підходить для використання на кухні.

  • insta
  • Facebook Social Icon
  • Blogger Social Icon
  • YouTube Social  Icon
ПОДЗВОНІТЬ НАМ
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС
НАПИШІТЬ НАМ
ГОДИНИ РОБОТИ

Пн - Пт: 10:30 - 18:30

Сб: 12:00 - 16:00

Отримайте безкоштовний каталог Scavolinin

© 2017-2018 by SlashNet. Proudly.