Запитайте у нас що завгодно!


У вас є запитання? У нас є відповіді.
Якщо у вас є питання, які не висвітлено нижче, будь ласка, не соромтеся задавати
тут.

 
 

Яку гарантію надає фабрика на свою продукцію?

Кожна кухня/вітальня виготовляється на фабриці Scavolini S.p.A. виключно в Італії та має свій унікальний серійний номер. Після закінчення монтажу меблевого гарнітуру необхідно буде зареєструвати цей серійний номер на сайті Scavolini. Загальний термін гарантії на виготовлені меблі становить 5 років.

Чи створюєте ви проект кухні/віталень? Яка вартість цієї послуги?

Дизайнери салону Скаволіні створюють проект, 3D-візуалізацію, виконують заміри приміщення, розробляють технічну документацію для подальших будівельно-оздоблювальних робіт. Вартість такого проекту становить еквівалент 200€, і у разі замовлення кухні /вітальні ця сума переходить у завдаток за товар. Попередній прорахунок орієнтовної вартості кухні ми виконуємо безкоштовно.

Що робити у випадку виникнення проблем з експлуатації після закінчення гарантійного терміну?

У разі виникнення проблем пов’язаних з експлуатацією меблів, після закінчення гарантійного терміну ми завжди готові допомогти. У нас є висококваліфіковані працівники, які виконають необхідні роботи.

Який термін виконання замовлення?

Орієнтовний термін виготовлення та доставки становить 90 днів. В залежності від наявності нестандартних елементів термін виготовлення може змінитись.

Де можна ознайомитися з усім асортиментом фабрики Scavolini? 

Повний опис всього асортименту фабрики є на сайті фабрики scavolini.com.  У нашому салоні виставлено 5 моделей кухонь, а також є взірці фасадів та матеріалів всіх інших моделей.

Скільки коштує кухня?

Вартість кухні залежить від замовлених матеріалів, внутрішньої комплектації та вибраної конструкції модулів.

Чи можна у вас замовити побутову техніку для кухні?

Так, звичайно. Ми працюємо тільки з офіційними постачальниками, які надають повну гарантію на електроприлади та сантехніку.

Scavolini Львів — ​тел.: +38 063 241-58-54 — e‑mail: scavolini.leopoli@gmail.com

2020