top of page

Запитайте у нас що завгодно!


У вас є запитання? У нас є відповіді.
Якщо у вас є питання, які не висвітлено нижче, будь ласка, не соромтеся задавати
тут.

 
 

Який термін фабричної гарантії?

Кожна кухня/вітальня виготовляється на фабриці Scavolini S.p.A. виключно в Італії та має свій унікальний серійний номер. Після закінчення монтажу меблевого гарнітуру необхідно буде зареєструвати цей серійний номер на сайті Scavolini. Загальний термін гарантії на виготовлені меблі становить 5 років.

Чи створюєте ви проект кухні/віталень? Яка вартість цієї послуги?

Дизайнери салону Скаволіні створюють проект, 3D-візуалізацію, виконують заміри приміщення, розробляють технічну документацію для подальших будівельно-оздоблювальних робіт. Вартість такого проекту становить еквівалент 200€, і у разі замовлення кухні /вітальні ця сума переходить у завдаток за товар. Попередній прорахунок орієнтовної вартості кухні ми виконуємо безкоштовно.

Що робити у випадку виникнення проблем з експлуатації після закінчення гарантійного терміну?

У разі виникнення проблем пов’язаних з експлуатацією меблів, після закінчення гарантійного терміну ми завжди готові допомогти. У нас є висококваліфіковані працівники, які виконають необхідні роботи.

Який термін виконання замовлення?

Орієнтовний термін виготовлення та доставки становить 90 днів. В залежності від матеріалу фасадів та наявності нестандартних елементів термін виготовлення може змінитись.

Де можна ознайомитися з усім асортиментом фабрики Scavolini? 

Повний опис всього асортименту фабрики є на сайті фабрики scavolini.com.  У нашому салоні виставлено 5 моделей кухонь, а також є взірці фасадів та матеріалів всіх інших моделей.

Скільки коштує кухня?

Вартість кухні залежить від замовлених матеріалів, внутрішньої комплектації та вибраної конструкції модулів. Для попереднього прорахунку нам потрібні розміри приміщення та ваші побажання відносно конструкції та матеріалу кухні.

Чи можна у вас замовити побутову техніку для кухні?

Так, звичайно. Ми працюємо тільки з офіційними постачальниками, які надають повну гарантію на електроприлади та сантехніку.

bottom of page