top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Модель Libra: увага до деталей переплетена з якостю матеріалів та підписана дизайнерським бюро Vuesse Design.
Чистота і строгість характеризують Libra:

Прості двері квадратної форми 22 мм, що відкриваються з круглим пазом і оздобленням, що надає меблям вишуканого та сучасного вигляду. Серед доступних колірних варіантів виділяються три відтінки з перламутровим ефектом - Cuvée, Pas Dosé і Perlage - які надають витонченої привабливості навколишньому середовищу.
Особливлим акцентом моделі також є двері зі скляною рамою, доступні у версії з гладкими, вертикальними та горизонтальними ламелями, у однотонних і трьох перламутрових кольорах; або, знову ж таки, з рейковим ефектом, ви можете використати діапазон із чотирьох цікавих кольорів шпону.

Дизайн Vuesse

Сучасні, функціональні та безпечні матеріали

Щоб створити проект з нашими моделями зі стилем і ідеальною ефективністю, Scavolini пропонує найвищу якість і стійкість, ретельно обираючи кожен тип матеріалу.

Зрозумілі ціни, ще одна причина обрати Scavolini

Ми впевнені, що ціна також є ще однією причиною обрати Scavolini: адже співвідношення ціна-якість говорить сама за себе. Надішліть проект і переконайтеся самі!


З Scavolini 10 років спокою та багато переваг

Придбавши свою кухню та/або вітальню, ви зможете насолоджуватися послугами, які Scavolini присвятила Вам: 360° допомога з кваліфікованими професійними техніками, 7 днів на тиждень, 24 години на добу; гарантована надійність.

Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page