top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Перенесення вашої кухніДавайте розберемося, як підготувати кімнату, утилізувати стару модель і що робити в очікуванні нових меблів.


Для більш складних операцій, таких як демонтаж газових систем, демонтаж мийок або демонтаж меблів, вам потрібна допомога спеціалістів

Ось, що ви можете зробити самостійно: відключення води, газу та електрики у відповідній зоні.Очищення території: з чого почати?

Щоб розмістити нову кухню, все навколо потрібно повністю очистити, залишивши лише стаціонарні елементи.

На цьому етапі все, що вам потрібно зробити, це перенести усі можливі предмети ( меблі, штори, годинники та інші аксесуари) , які є в кімнаті: це не займе багато часу!

Куди я все подіну? Все, що вам знадобиться під час очікування на нову кухню, можна помістити в сусідню кімнату.

Решту, щоб не винекло плутанини, можна зберігати в гаражі або іншому приміщенні.
Демонтаж побутової техніки та меблів


Для більш складних операцій, таких як демонтаж газових систем потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів.

Те, що ви можете зробити самостійно, включає відключення води, газу та електрики у відповідній зоні, а потім переміщення приладів, якими легко керувати (наприклад, окремий холодильник).

Ви можете переносити їх з однієї кімнати в іншу на шматках твердого картону, щоб не подряпати підлогу.

Якщо ви збираєтеся залишити свій старий холодильник, не спустошуйте його, а перенесіть в іншу кімнату.Облаштування тимчасової кухні


Складання кухні не повинно тривати більше одного тижня, хоча очікуваний час може бути набагато довшим, якщо модель була розроблена відповідно до розмірів або якщо середовище потребує реставрації чи певної зміни конфігурації.

У цьому випадку може бути корисно облаштувати невелику тимчасову кухню в іншій частині будинку.

Все, що вам потрібно, це кілька аксесуарів і дрібна побутова техніка для виконання основних функцій кухні (невеликий холодильник, мікрохвильова піч, чайник тощо).

Дуже важливо, щоб у кімнаті був доступ до води.

Що робити зі старими меблями?


Меблі та техніку старої кухні необхідно утилізувати відповідним чином.

Перш за все спробуйте зрозуміти, чи можна їх використовувати повторно.

Є багато місць, де вони можуть бути корисні: другий дім, інша кімната, наприклад гараж; інакше ви можете пожертвувати їх якійсь благодійній організації чи магазину секонд-хенду.

Якщо ви не збираєтеся повторно використовувати будь-які меблі та техніку, зв’яжіться з авторизованими центрами збору у вашому місті, намагаючись розділити ті компоненти, які можна переробити (дерево, скло, алюміній тощо), таким чином, щоб це було легше. роздільний збір відходів.Звертайтеся!


салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page