top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Сучасна кухня в стилі рустикДизайн і стиль

Поради, як відродити затишний дизайн сучасної кухні в стилі рустик


Кухня - це місце не лише для приготування страв, а й, перш за все, для святкування. Це особливе місце, про яке потрібно подбати до найменших дрібниць, додавши ту гостинність і тепло, якої кожен шукає в сімейному оточенні. Таким чином, стиль рустик можна відслідковується навіть у найсучасніших будинках, приносячи з собою смак до простих речей.


Виберіть правильні матеріали


Зазвичай дерево використовують у заміських віллах, але зараз ми бачимо, що і у міських будинках все частіше віддають перевагу міцним та масивним кухонним меблям. Вони характеризуються натуральними та необробленими фасадами з ефектом дерева. Плетене лоза, безперечно, є альтернативою основному матеріалу стилю рустик, який також нагадує повільні ритми, нав’язані природою, і романтичний шарм.


Тепер постає питання: де сучасність вписується в цей сценарій? Все полягає в можливості налаштувати композицію, додаючи сталеві модулі, замінюючи класичну вітрину на плетене скло, доповнюючи кухню найновішою технікою. Результат: дизайн і комфорт в єдиному просторі.


Світло

Сучасна рустик кухня, як правило, світла і любить оточувати себе великими вікнами. Для того, щоб зробити кімнату ще більш затишною, встановіть тепле світло на велику дизайнерську люстру, сучасні настінні світильники або сталеві ліхтарі над обіднім столом.
Тканини

Штори, кухонні рушники, подушки: рослинні волокна, такі як льон і бавовна, є обраними для стилю рустик, перевагу слід віддавати світлим і м’яким відтінкам, таким як кремовий, слонова кістка та шавлія. Загалом, тканини мають бути максимально простими, повністю відповідаючи філософії мінімалізму, головній тенденції сучасних меблів: якщо в минулому штори та скатертини прикрашалися воланами, мереживом і мереживом, то сьогодні тканини дуже популярні. м’якше і без надмірностей, прикрашаючи кухню елегантним силуетом.Україна понад усе!

Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣

Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе😎14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page