top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Як зробити свій дім гостинним?Декор, спрямований на відпочинок: затишний стиль


Коли ви повертаєтесь додому після довгого робочого дня, немає більшого бажання, ніж залишити стрес за вхідними дверима та знайти притулок у середовищі, яке запрошує вас відпочити та розслабитися. Але як обставити будинок в затишному стилі? Від кольорів до тканин і матеріалів, давайте разом

відкриємо деякі прийоми, щоб зробити меблі вітальні красивими та гостинними.


Розслаблюючі кольори

Для створення розслаблюючої атмосфери найкраще підходять м'які тони, схожі на кольори природи: хіба не в горах чи на морському узбережжі ви знаходите притулок від стресу повсякденного життя? Бежевий, світло-сірий, голубино-сірий, кремовий, блакитний також знайдуть своє місце в домі, передаючи відчуття спокою. Звичайно, ви можете додати кілька кольорових штрихів, надаючи перевагу пастельним відтінкам, таким як шавлієво-зелений або пудрово-блакитний.

М'які тканини

Тканини також відіграють ключову роль у затишних меблях. Вибирайте матеріали з ефектом матерії та м’якої текстури, такі як оксамит для диванів чи крісел, шерсть для ковдр, якими можна вкриватися лежачи на дивані у вітальні, і натуральну бавовну для штор у спальні, які м’яко фільтрують світло. Уявіть, що ви кутаєтеся у вовняну ковдру, поки надворі йде дощ, з чашкою гарячого чаю в руках і гарною книгою, або занурюєтеся на диван, ніжний легкий літній вітерець, що проноситься з вікна: ідеально!

Затишні матеріали

У меблевих матеріалах для кухні та вітальні знову в центрі уваги - природа: ефекти дерева, каменю та мармуру не тільки красиві на вигляд, але й додають відчуття тепла та затишку. Подумайте, наприклад, про стіл: це не просто предмет меблів, а запрошення зібратися разом і розділити особливі моменти.

Пам'ятайте, що ваша мета - створити середовище, в якому ви почуватиметеся захищеними та спокійними, місце, де кожен елемент запрошує вас розслабитися та перезарядити свої батареї. Завдяки кольорам, тканинам і матеріалам, що розслаблюють розум, а також м'якому освітленню та ароматичним свічкам, ваш дім перетвориться на улюблений куточок світу, куди ви будете повертатися з радістю.Звертайтеся!салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854Ми знаємо про меблі усе!7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page